П`ятниця, 05.06.2020, 18:24
Лозівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7
Головна | Реєстрація | Вхід Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Корисні посилання описание для кнопки описание для кнопки описание для кнопки описание для кнопки описание для кнопки описание для кнопки описание для кнопки описание для кнопки
Наше опитування
Оцените мой сайт
Всього відповідей: 142
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

                                                                          Визначні події в житті школи

 

2019 рік

ВУО за 2018/2019 н.р

  • Географія - Ковальова Ілона, 9-А клас – ІІІ місце, вчитель – Басова В.О.
  • Російська мова - Ковальова Ілона, 9-А клас – ІІ місце, вчитель – Клуніченко Л.О.
  • Екологія - Сирова Світлана, 10 клас – ІІІ місце, вчитель – Трохимець Н.О.
  • Біологія - Сирова Світлана, 10 клас – ІІ місце, вчитель – Трохимець Н.О.
  • Історія - Косінов В’ячеслав, 11 клас – ІІ місце, вчитель – Котенко С.О.
  • Математика - Сєрих Ярослав, 7-Б – ІІІ місце, вчитель – Нежеря В.М.
  • Хімія - Сєрих Ярослав, 7-Б – ІІІ місце, Лебеденко Ксенія, 8-А клас – ІІІ місце,
  • вчитель – Катрина М.І.
  • Англійська мова - Рудь Ольга, 10 клас – І місце, вчитель – Марченко О.М.
  • Економіка - Буга Діана, 9-Б – ІІ місце, вчитель Басова В.О.
  • Міський конкурс ораторського мистецтва Непран Анна- ІІІ місце, вчитель – Петренко О.Л.
  • Міський літературний конкурс «Громада очима дітей» Мамедова Аміна – І місце, вчитель – Петренко О.Л.
  • Міський літературний конкурс «Місто Лозова. 150 років» Попсуй Світлана – І місце, вчитель – Петренко О.Л.
  • Міські змагання з футболу на приз клубу «Шкіряний м’яч» сезону 2018-2019 років (ІІ місце)
  • ІІ (міський) етап щорічних змагань «Спорт протягом життя» з настільного тенісу ІІ місце Буга Діана, 9-Б клас в складі збірної м. Лозова посіла ІІ місце в обласних змаганнях
  • Міські змагання з легкоатлетичного чотириборства ІІІ місце
  • Фізкультурно-оздоровчий патріотичний фестиваль школярів України «Козацький гарт» (ІІІ місце)
  • ІІ (міський) етапі щорічних змагань «Спорт протягом життя» з волейболу Пащенко Вікторія, 9-Б клас . Визначена кращим гравцем команди
  • Міські змагання з легкоатлетичного чотириборства в особистому заліку серед хлопців 11-12 років посіли ІІ місце Матюхін Антон, 7-Б клас , ІІ місце серед дівчат 11-12 років Гукова Софія, 6-А клас
  • ІІ місце серед дівчат 13-13 років Моцик Дар’я , 7-Б клас
  • ІІ етап щорічних змагань “Старти надій - 2019” за програмою «Спорт протягом життя»
  • ІІ місце в естафеті серед шкіл міста
  • Всеукраїнський конкурс екскурсоводів музеїв навчальних закладів «Край, в якому я живу» ІІ місце Цапенко Анастасія
  • Обласний конкурс «Харків шукає таланти» Непран Анна – ІІ місце
  • Обласний конкурс – виставка декоративно-прикладного мистецтва, номінація писанкарство Сарженко Денис 3-А клас. диплом 2 ступеня
  • Обласний конкурс «Слобожанські візерунки» Проценко Єлизавета 8-А клас, диплом 3 ступеня
  • Всеукраїнський фестиваль Полуянова Анастасія 8-А клас, номінація естрадний вокал, диплом 3 ступеня
  • Всеукраїнський конкурс фото та відео робіт Ткаченко Тетяна 9-А клас, 3 місце

Трохимець Наталія Олександрівна, учитель Лозівської ЗОШ №7 зайняла ІІІ місце в  першому (зональному) турі Всеукраїнського конкурсу “Учитель року-2019” у номінації «Основи здоров’я»!

2018 рік

ВУО за 2017/2018 н.р

Результати участі у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад:

Російська мова  -   Зінченко Альона (11 клас)  ІІ  місце, вчитель Клуніченко Л. О.;

 Історія - Зінченко Альона (11 клас)  І місце, вчитель Котенко С.О.

Математика - Лебеденко Ксенія (7-Б клас)  ІІ місце, вчитель  Радченко Н.О.;

Фізик а- Лебеденко Ксенія (7-Б клас)  ІІІ місце, вчитель Швачунов С.В.;

Англійська мова -  Зінченко Альона (11 клас)  ІІІ місце, вчитель  Крупка Л.О.;

Географія -  Ковальова Ілона  (8-Б клас)  І місце,   Сургай Андрій (9-Б клас)  ІІІ місце, вчитель  Басова В.О.;

Хімія  - Лебеденко Ксенія (7-Б клас)  ІІ місце,  Бучинський Даніл (8-А клас)  ІІІ місце, вчитель Катрина М.І.;

Українська мова  та література - Ковальова Ілона (8-А клас)  ІІ місце, Несповита Вероніка (9-Б клас)  ІІІ місце, вчитель  Семко Г.М.;

Економіка  -  Кучеренко Катерина (11 клас)  ІІ місце, вчитель  Басова В.О.;

Біологія -  Сирова Світлана (9-Б  клас) ІІІ клас, вчитель Трохимець Н.О.;

 ІКТ - Сургай Андрій (9-Б клас)  ІІІ місце, вчитель  Бахмач А.О.;

Астрономія - Кучеренко Катерина (11 клас)  ІІ місце, вчитель Швачунов С.В.

 

МАН – не має

Міські змагання з футболу на приз клубу «Шкіряний м’яч» 2004 р.н. - ІІІ місце

Міські змагання з футболу на приз клубу «Шкіряний м’яч» 2006 р.н. - ІІІ місце

«Старти надій -2018» за програмою « Спорт протягом життя серед учнів закладів ЗСО 60 м

Дорошенко Вікторія 7-Б клас -I місце

Легкоатлетична естафета – І місце

Баскетбол 3х3 Шкільна баскетбольна Ліга України –ІІ місце,

Баскетбол 5х5 – ІІ місце

Змагання з фут залу серед шкіл міста – ІІІ місце

Козацький гарт – ІІ місце

 

Перемрга в ІІ турі конкурсу "Учитель року-2018"

Місто Лозова у Конкурсі було представлено у двох номінаціях: «Фізика» та «Фізична культура». Після відбіркового етапу у конкурсних випробовуваннях обласного рівня продовжив змагання учитель фізики Лозівської ЗОШ № 7 Швачунов Сергій Вікторович. Поступово, із 20 учасників Конкурсу у номінації «Фізика» Сергій Вікторович спочатку увійшов до вісімки кращих, потім – до п’ятірки фіналістів, а у ІІІ заключному етапі, за сумою набраних балів (345,68), посів перше рейтингове місце.

 

2017 рік

Результати участі у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад:

  • Фізика - Хворостов Владислав 7-Б клас, І місце, вчитель Швачунов С.В
  • Англійська мова Зінченко Альона 10 клас, ІІ місце вчитель Івер В.О. ; Кумпан Анна, 11 класу – ІІІ місце вчитель Марченко О.М.
  • Біологія – (Сирова Світлано, 8-Б клас – ІІІ місце, Мурадханов Тимур , 11 клас – І місце вчитель Трохимець Н.О.)
  • Географія (Косінов В’ячеслав, 9-Б клас – ІІІ місце, Мурадханов Тимур, 11 клас – ІІ місце вчитель Басова В.О.,
  • Математика (Бучинський Данил 7-А клас – ІІІ місце, вчитель Бахмач А.О., Хворостов Владислав 6-Б клас – ІІІ місце, вчитель Швачунов С.В.),
  • Російська мова (Зінченко Альона 10 клас – ІІ місце, Настаченко Анна, 11 клас – ІІ місце, вчитель Клуніченко Л.О.),
  • Економіка (Дикань Ілля,9-Б клас – І місце, Мурадханов Тимур, 11 клас – ІІІ місце вчитель Басова В.О.),
  • Історія (Косінов Вячеслав, 9-Б клас – ІІІ місце, вчитель Лиценко А.А.),
  • Українська мова та література (Несповита Вероніка 8-Б клас – ІІІ місце, вчитель Семко Г.М., Зінченко Альона 10 клас – ІІІ місце, Семко Г.М.),
  • Правознавство –(Черняченко Валентин, 11 клас, ІІІ місце, Кучеренко Катерина, 10 клас – ІІІ місце вчитель Пасарар С.І.)
  • Хімія – (Мурадханов Тимур, 11 клас – І місце, Бучинський Данило, 7-А клас – ІІІ місце вчитель Катрина М.І.)

Результати участі у конкурсі МАН у 2016/2017 навчальному році міський етап

  • Зінченко Альона 10 клас – І місце – історія вчитель Лиценко А.А.
  • Настаченко Анна, 8-Б клас – ІІІ місце – біологія , вчитель Трохимець Н.О.

Участь у міському етапі мовно-літературних конкурсів ім. Т.Г. Шевченка:

  • Смерчинська Діана, 8-А клас - ІІ місце (вчитель Семко Г.М.)
  • Ковальова Ілона, 7-А клас – ІІ місце (вчитель Семко Г.М.)

Конкур ораторського мистецтва

  • Черняченко Валентин, 11 клас, ІІ місце вчитель Петренко О.Л.

Участь у міському Всеукраїнському конкурсі «Учитель року – 2017» Зелена Антоніна Вікторівна , вчитель початкових класів - ІІ місце у міському етапі у номінації «Початкові класи».

Всеукраїнський конкурс учнівських екологічних агітбригад "Земля - наш спільний дім" на тему "Збереження водних ресурсів України" - ІІ місце в обласному етапі (вчитель Трохимець Наталія Олександрівна)

   2016 рік

  • Захист досвіду в місті Харкові в КВНЗ «ХАНО» на тему: «Формування громадянської та морально-духовної самосвідомості учнів у системі виховної роботи школи», заступник директора з виховної роботи Чабан Н.А.
  • Участь у 40-й обласній тематичній відкритій виставці ефективного педагогічного досвіду "Громадянські та морально-духовні цінності в системі виховної роботи" – диплом І ступеня
  • Участь в обласній конференції «Моя Батьківщина - Україна» Пасарар Сергій Іванович 
  • Участь у Сьомій Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти - 2016» та Третя Міжнародна виставка закордонних навчальних закладів «World Edu» Золота медаль в номінації «Інновації закладів освіти у роботі з молоддю в поза- навчальний час» диплом за презентацію досягнень і впровадження педагогічних інновацій в національний освітній простір.    \

2015 рік

  • Міський конкурс читців "Тарасовими шляхами" Чистякова Дар'я - ІІІ місце, вчитель української мови та літератури Семко Галина Миколаївна.
  • Переможці міського етапу Всеукраїнського огляду музеїв загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів у 2015 році: музей імені Т.Г.Шевченка, «Козацька світлиця» (керівники музеїв Семко Г.М., Коваленко Т.Г.).
  • Лауреат конкурсу дитячої творчості "Майбутнє країни - у мріях дитини" - Стоянчук Катерина, учениця 9-Б класу.
  • Турнір по правознавству - ІІ місце (вчитель історії Лиценко А.А.)
  • Перемога команди «Патріот» у міському етапі дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») та перемоги в обласному етапі гри в номінаціях: «Добре діло», «Стройовий поряд».
  • Сімейна гра «Мама, тато, я – спортивна сім’я»: родина Іванових Ольги та Віталія – батьків учня 2-Б класу Іванова Кирила - посіла ІІІ місце.
  • Міські змагання серед допризовної молоді загальноосвітніх навчальних закладів м. Лозова з кульової стрільби - ІІІ місце (вчитель Гаманов Є.Ф.)
  • Міський фестиваль дружини юних пожежників – рятівників команда "Екстрім" посіла ІІ місце (вчитель Катрина Марія Іванівна)
  • Всеукраїнський конкурс учнівських екологічних агітбригад "Земля - наш спільний дім" на тему "Збереження водних ресурсів України" - ІІ місце (вчитель Трохимець Наталія Олександрівна).
  • Команда ЛЗОШ №7 «Патріот» стала переможцем міського етапу дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») і захищала честь нашого міста у місті Харкові на обласному етапі. Команда(рій) «Патріот» достойно виступила і у конкурсі «Впоряд» - ІІІ місце.
  • Участь у Всеукраїнському проекті «Клич друзів-граймо разом» - І місце. ЛЗОШ №7 виборола спортивний майданчик, який був встановлений на території школи.

2013 рік

* У ІІ етапі обласного Конкурсу знавців російської мови за темою «Больше, чем любовь» (по лирике И.С.Тургенева) перемогла  Бобровська Катерина, учениця 10 класу (ІІІ місце).

* Кучеренко Катерина, учениця 7-Б класу перемогла у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської Олімпіади з фізики (ІІІ місце)

* Смерчинська  Діана, учениця 5-А класу перемогла у ІІ етапі Міжнародного конкурсу імені Тараса Шевченко (ІІІ місце)

* Винакова Маргарита, учениця 11-Б класу (ІІ місце), Волошина Тетяна , учениця 9-А класу  (І місце) у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології

Результати участі у ІІ етапі ВУО базових дисциплін:

біологія (серед шкіл І місце) - Волошина Т. (9-А клас)- І м., Винакова М. (11-Б клас )-ІІ м.,

математика (серед шкіл VІ)- Чаплигіна В. (11-А клав )- І м.

Участь у конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт МАН:

міський етап - Волошина Т. (9-А клас) – І місце; Бобровська К. (10 клас) - ІІІ місце, в обласному етапі  конкурсу «Знавців російської мови»; Смерчинська Д.(5-А кл.) –ІІ м. у міському етапі у Міжнародного конкурсу з української мови ім. П.Яцика.

2012 рік

* Нагороди за високий рівень організації науково- дослідницької роботи з учнями: ІІІ місце у   обласному етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН:  Чаплигіна В. 9 – Акл., Кучеренко К. 11 – Акл.,. Янишев Р. 11 – А кл. ІІІ місце у міському етапі конкурсу ораторського мистецтва - Кучеренко К. – 11 – А кл.,  переможиця обласного етапу турніру юних журналістів, член команди «Стендап», яка брала участь у Всеукраїнському етапі турніру юних журналістів у м. Суми., вч. Петренко О.Л

2011 рік

*Ювілей  школи – 25 років з дня відкриття .  

*ІІІ місце в огляді-конкурсі підготовки освітніх закладів до нового навчального року.

*Створено сайт закладу в Інтернет-мережі.

* Нагороди за високий рівень організації науково-дослідницької роботи з учнями:   І місце у   обласному етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН -Кінжалова О., 11 кл. ,вч. Клуніченко Л.О.;  Переможці ІІ етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської молоді ім.Т.Г.Шевченка: Кучеренко К. , 10 – А кл., Білецька І., 11 кл.  ІІІ місце в обласному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з світової літератури- Сарєва А. ,10-А кл. ,вч. Клуніченко Л.

*Катрина М.І. – вчитель хімії, нагороджена Нагрудним знаком «Відмінник освіти України»;

*Клуніченко Л.О. – вчитель російської мови та літератури, нагороджена Грамотою Головного управління освіти і науки Харківської облдержадміністрації ;

2010 рік

* Вчитель географії  Сичова Н.В.- лауреат обласного конкурсу  «Вчитель року - 2010»

* Нагороди за високий рівень організації науково-дослідницької роботи з учнями:  ІІІ місце обласного етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН – Бугай А., 11-А кл., вч.Трохимець Н.О.; ІІ місце обласного етапу конкурсу «Ораторського мистецтва» - Татаркін Г., 11-А кл., вч.Петренко О.Л..  

2009 рік 

* Державна атестація закладу. Підтверджено  коефіцієнт 46,38 , що становить достатній рівень

* Нагороди за високий рівень організації науково- дослідницької роботи з учнями.

2008 рік

* Вчитель початкових класів Даниленко Н.І. стала лауреатом обласного конкурсу «Вчитель року - 2008»

* Школа увійшла в міжшкільний освітній округ профільної підготовки старшокласників

2007 рік

 * Школа стала лауреатом Всеукраїнського  огляду-конкурсу на кращий стан фізичного  виховання в навчальних закладах України

 * На базі школи відкрито пункт зовнішнього незалежного оцінювання випускників області.  

 * Участь в Міжнародній науково-практичній  конференції «Адаптивне управління в освіті»

 * ІІ місце в огляді-конкурсі «На кращу шкільну їдальню міста»

2006 рік

* Участь у Всеукраїнському конкурсі-захисту сучасної моделі навчального закладу «Школи сприяння здоров’ю». Грамота Міністерства освіти і  науки України

*І місце в огляді-конкурсі підготовки освітніх  закладів до нового навчального року.

* Участь в експериментально-дослідницькій роботі з теми «Моніторинг якості освіти»

* Перемога в обласному конкурсі робіт юннатів «Мій рідний край, моя земля»

2005 рік 

 *І місце в огляді-конкурсі методичних кабінетів шкіл міста в номінації «Впровадження сучасних технологій  та      методик».

 * Нагороди за високий рівень організації науково дослідницької роботи з учнями.

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Червень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
Архів записів
Друзі сайту
Copyright MyCorp © 2020