Середа
22.01.2020
08:00
Форма входу
Пошук
Система Orphus
Календар
«  Січень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Архів записів
Педагогічна преса Міністерство внутрішніх справ України Національна дитяча гаряча лінія Національна гаряча лінія
Наше опитування
Оцените мой сайт
Всього відповідей: 135
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Корисні посилання:

Департамент науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації

Міністерство освіти і науки України

Харківський регіональний центр оцінювання якості освіти

Український центр оцінювання якості освіти

Управління освіти, молоді та спорту міста Лозова

Спеціальна Олімпіада України

Лозівська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів №7
      Модернізація системи освіти сьогодні пов’язується насамперед із введенням в освітнє середовище інноваційних концепцій в основі яких будуть покладені цілісні моделі освітнього процесу.
 
       Наш заклад перебуває  в стадії модернізації освітнього процесу  відповідно до нових законодавчих документів держави про освіту: закону України „Про освіту”, „Про загальну середню освіту”, Державної національної програми „Освіта” (Україна, ХХІ ст.), Концепції національного виховання, Концепції профільного навчання, „Про невідкладні заходи щодо забезпечення функціонування та розвитку освіти в Україні”, Указу Президента України від 20.03.2008  р. № 244/208 «Про додаткові заходи щодо підвищення якості освіти в Україні» інших законодавчих та нормативних документів що приймають вищі органи освіти і держави та в умовах експериментальної діяльності регіонального рівня.
 
      Освітній процес був організований з метою створення оптимальних умов фізичного, інтелектуального, психологічного і соціального становлення особистості школярів, досягнення ними рівня навчальних досягнень що відповідає потенційним можливостям учнів з урахуванням їхніх пізнавальних інтересів і схильностей. 
 
     Вся методична робота в школі спрямована на виконання перспективної проблеми  „Модернізація освітнього процесу шляхом здійснення моніторингу якості освіти особистісного спрямування» та провідної ідеї року „Підвищення якості освіти через здійснення комплексного моніторингу та удосконалення професійної компетентності педагогів”.
 
     Методична робота в школі реалізується відповідно до її структури, що має цілісну систему дій, спрямованих на підвищення кваліфікації та професійної майстерності кожного педагогічного працівника, розвиток творчого потенціалу педагогічного колективу, досягнення позитивних результатів освітнього процесу.
 
    В школі  проводяться заходи по збереженню та зміцненню здоров’я та соціального захисту учнів:
 
- організація фізкультурно-оздоровчої роботи з учнями та забезпечення оптимального рухового режиму реалізується введенням третього уроку фізичної культури;
 
-  забезпечення та дотримання санітарно-гігієнічних норм;
 
- тривалість перерв між уроками встановлено з урахуванням потреб в організації активного відпочинку і харчування учнів.