П`ятниця, 05.06.2020, 19:06
Лозівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7
Головна | Реєстрація | Вхід Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Корисні посилання описание для кнопки описание для кнопки описание для кнопки описание для кнопки описание для кнопки описание для кнопки описание для кнопки описание для кнопки
Наше опитування
Оцените мой сайт
Всього відповідей: 142
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Структура органів управління містечком.

Найвищим органом Шкільного містечка є конференція, яка проходить не менше 1 разу на рік.

Рада Шкільного містечка – є представницьким органом всіх мешканців Шкільного містечка, через який вони здійснюють місцеве самоврядування. Рада здійснює від імені мешканців та в їх інтересах функції та повноваження районного самоврядування, а також приймає від її імені рішення.

Рада обирає мера містечка, заступників мера,  секретаря ради, утворює виконавчі органи — виконавчий комітет (департаменти, управління, відділи й інші виконавчі органи міської ради), дає дозвіл на створення органів самоорганізації мешканців міста.

Мером Шкільного містечка може бути учень 9-11 кл., якого обирають закритим голосуванням учні 8-11 класів та педпрацівники закладу. Кандидат у мери – це найактивніший, найавторитетніший учень, який уміє захищати інтереси школи, классу, має чітко визначену програму.

Із членів відділів, управлінь обирається  керівник. Керівника  можна вважати обраним, якщо за нього віддано більшість голосів.

Голова Ради Шкільного містечка - Мер:

·        Здійснює загальне керівництво учнівського самоврядування;

·        Готує і проводить засідання мерії;

·        Спрямовує роботу мерії;

·        Контролює роботу департаментів;

·        Організує та проводить учнівські конференції.

 

Заступники:

·        Надають щоденну допомогу голові, в разі відсутності – заміщують його;

·        На засіданнях ради доповідають про виконану роботу;

·        Контролюють роботу департаментів;

·        Допомагають в оформленні документації.

Секретар:

·        Забезпечує оперативне інформування мешканців міста про рішення Ради Шкільного містечка;

·        На засіданнях Ради відповідає за виконану роботу;

·        Допомагає в оформленні документації.

                   Зміст діяльності органів самоврядування.

Департамент освіти створюється для розвитку пізнавальних інтересів учнів, творчого підходу та активної позиції в навчальному процесі, для пошуку нових навчальних форм у позаурочній діяльності. Займається обліком рівня учбових досягнень учнів, організацією пізнавальних конкурсів, предметних тижнів та вечорів, контролює виконання режиму дня, висвітлює навчальні досягнення учнів, розробляє систему нагород та заохочень.

Департамент культури і мистецтва відповідає за формування і розвиток творчих здібностей учнів, вияв їх інтересів та нахилів. Планує, організує, проводить колективні творчі справи, організує творчу діяльність у сфері морального, духовного, громадського виховання. Займається підготовкою та проведенням дозвілля, естетичним оформлення свят, контролює зовнішній вигляд вихованців. Відповідає за організацію свят, вечорів відпочинку, конкурсів, екскурсій та культпоходів до театрів, кінотеатрів тощо.

Департамент з охорони здоров’я організує, контролює роботу санітарних постів, дотримання санітарно-гігієнічних вимог у районах, контролює поповнення Інформаційних стендів, організує профілактичні заходи щодо здорового способу життя.

Департамент спорту призначений для формування в учнів здорового способу життя, залучення до спорту та фізичної культури, виховання поваги до себе, свого здоров’я і здоров’я оточуючих. Організує проведення спортивних свят, змагань, ранкової гімнастики, займається обліком відвідування спортивних секцій, висвітлює спортивні досягнення вихованців школи-інтернату.

Департамент праці формує та розвиває трудові навички, відповідальність за результати та якість праці, за навколишнім середовищем. Організує та проводить роботу по збереженню шкільного майна, дрібного та поточного ремонту, благоустрою пришкільної території, є ініціатором трудових десантів, екологічних місячників.

Юридичний департамент контролює додержання правил поведінки, правил для учнів школи, виконання учнями Статутних вимог. Проводить заходи по вихованню правової культури в учнів. Захищає права та інтереси учнів, розробляє й знайомить учнів з правовими документами.  

Прес – служба відповідає за випуск стіннівок, за участь в оглядах-конкурсах плакатів, малюнків, за художнє оформлення заходів, забезпечує інформацією, надає інформацію на сайт школи, поповнює наглядну агітацію закладу, розвиває кореспондентські здібності.

Склад Ради Шкільного Містечка

Посада

ПІБ учня

Клас

 

Мер

Мартиненко Діана

9-А

 

Заступник мера

 

Калашникова Єва

 

 

8-А

Керуючий відділом освіти

 

Мамедова Аміна

 

 

8-А

Керуючий відділом внутрішніх справ

 

Свиридова Марина

 

 

9-А

Керуючий відділом охорони життя і здоров’я учнів

 

Хондока Анастасія

 

 

 

8-А

Керуючий відділом фізичної культури і спорту

 

Пущенко Данило

 

10

Керуючий відділом інформації

 

 

Синявська Елизавета

 

10

Керуючий відділом культури

 

Цапенко Анастасія

 

 

8-Б

Шкільний фотограф

Криворучко Марія

10

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Червень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
Архів записів
Друзі сайту
Copyright MyCorp © 2020