П`ятниця, 05.06.2020, 19:46
Лозівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7
Головна | Реєстрація | Вхід Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Корисні посилання описание для кнопки описание для кнопки описание для кнопки описание для кнопки описание для кнопки описание для кнопки описание для кнопки описание для кнопки
Наше опитування
Оцените мой сайт
Всього відповідей: 142
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
       Відповідно до поставленої мети : «Забезпечення умови для індивідуального розвитку учнів, урахування їх особистих досягнень, стимулювання їх творчої активності, найбільш повну її реалізацію в різних видах позаурочної діяльності, актуалізацію здібностей та інтересів у насиченому виховному середовищі школи» виховна робота в школі базується на таких пріоритетних напрямках:
-         громадянське виховання
-         військово – патріотичне виховання
-         трудове виховання
-         художньо – естетичне виховання
-         моральне виховання
-         екологічне виховання
-         формування здорового способу життя
-         превентивне виховання
-         правове виховання
-         родинно - сімейне виховання.
     Основними документами, якими керується школа в виховній роботі, є : Конвенція прав дитини, Національна програма «Діти України», Національна доктрина розвитку освіти, концепція громадянського виховання, комплексна програма профілактики і запобігання поширення алкоголізму, наркоманії , токсикоманії та Сніду серед населення міста, комплексна програма профілактики злочинності в місті, Національна програма патріотичного виховання населення, формування здорового способу життя, розвитку духовності та зміцнення моральних засад суспільства, програма роботи з обдарованою молоддю. Закони України «Про пожежну безпеку», «Про охорону праці», комплексна програма «Фізичне виховання – здоровя нації»
    Заплановано і проводяться певні виховні заходи:
-         Свято Першого дзвоника;
-         Благодійна акція для дітей пільгових категорій «Дари осені»;
-         Свято вшанування працівників освіти;
-         «Осінній бал» (8-11 класи), «Осіннє свято» (1-4 класи);
-         Благодійний ярмарок «Купуй українське! Підтримуй шкільного виробника»;
-         «День святого Миколая»;
-         Новорічні свята (1-2 класи, 3-4 класи, 5-8 класи, 9-11 класи);
-         Вечір зустрічі з випускниками минулих літ;
-         День Захисника Вітчизни;
-         Козацькі розваги;
-         Конкурсно-розважальна програма «Перехрестя кохання»;
-         Виступ родини Бобровських на міському святі  «Мама, тато, я – українська сім’я»;
-         День Перемоги. Святковий концерт та зустріч ветеранів Великої Вітчизняної війни. Урок мужності «Ніхто не забутий, ніщо не забуте»;
-         Шкільний фестиваль солдатської пісні;
-         Відкриті екскурсії до шкільного музеї «Козацька світлиця»;
-         Конкурс малюнків на асфальті до дня ЧАЕС «Ми за чисте повітря»;
-         Акції «Червоний хрест», «Від серця до серця»;
-         Свято «Останнього дзвоника» та випускного вечора;
-         Пізнавально-виховний захід «Книга – друг і порадник»;
-         Акція «Зимовий одяг», по збору речей для Панютинського психоневрологічного інтернату;
-         Акція «Листочок до листочка»;
-         Місячник «Увага! Діти на дорозі»;
-         Свято Барвінчат.
    З метою національно-патріотичного виховання у кожному кабінеті створено куточки державної символіки, проведено загально-шкільний урок «Майбутнє України в наших руках» (до дня Збройних сил України)
   Позашкільне життя класних колективів також було цікавим і змістовним. Учні протягом року подорожували по рідному місту та за його межами. Відвідували тематичні виставки Лозівського краєзнавчого музею, побували на екскурсії в пожежній частині. 
  У школі проводилася змістовна робота з формування здорового способу життя, попередження травматизму,  спортивно-масова робота.
  Проведено ряд місячників: «Увага! Діти на дорозі», місячник протипожежної безпеки, статевого виховання, «За здоровий спосіб життя».
  В ході місячників було заплановано і проведено чимало заходів: виставка малюнків, плакатів, конкурс рефератів, творів.  Було заплановано і проведено бесіди для учнів спеціалістами: лікарем –наркологом – 9, 10, 11 кл., лікарем – гінекологом – 8,9,10 кл., спеціалістами Центру Сімї та молоді.
  Учні школи відвідали пожежну частину. Серед учнівських команд 5-8 кл. та 9-11 класів під час зимових канікул проведені змагання з волейболу та баскетболу.
  Також учні школи бали участь у міських заходах з профілактики дитячого травматизму :конкурс малюнків плакатів «СНІД – обачливість і турбота», прийняли участь у міському конкурсі агітбригад «За здоровий спосіб життя», «ДЮП», «ЮІР», «Екологічна агітбригада», «Волонтерський рух».
  Систематична робота проводиться щодо запобігання дитячого травматизму: викладається курс «Основи здоров»я»1-5 кл., «Основи безпеки життєдіяльності» 6-11 кл, проводяться виховні години з протипожежної, радіаційної безпеки, запобігання травматизму від ВНП та правил поведінки на воді, поводження з електроприладами, правил поводження в суспільних місцях. 
   У школі працювали гуртки бюджетні та позабюджетні гуртки: ДЮП, ЮІР, «Чарівний олівець», «Здоров’я», «Пожежно-прикладні види спорту», «Юний спартанець», «Вокальний», «Вишиваночка», «Влучний стрілець», «Вокально-естрадна група «Ритм», «Юні математики», «Творча група «Слово», «Шкільний клуб «Що?, Де?, Коли?», «Читайлики».
  Педагогічний колектив школи проводить змістовну роботу, спрямовану на виконання комплексної цільової боротьби зі злочинністю. Головними напрямками цього є індивідуальна робота з дітьми, схильними до пропусків занять, правопорушень, до девіантної поведінки. 
   Робота з батьками спрямована на створення єдиного колективу вчителів, батьків та учнів. Були проведені всі заплановані батьківські збори, з дотриманням тематики за 10 напрямками 
    До виховної роботи залучені батьки. Кращі з них входять в Раду школи. Батьківські збори насичені пізнавальною інформацією щодо особистості дитини, її прагнень до самореалізації. Батьки  залучаються до виконання інтерактивних вправ, спрямованих на розкриття особистих рис характеру як батьків так і дітей.
    Батьки запрошуються на святкові заходи та урочистості :
*    «Свято «Мама й бабуся – вам я вклонюся»;
*    Новорічні свята;
*    Свято букваря;
*    Свято Барвінчат;
*    Осіннє свято;
*    «Мама, тато, я – спортивна сім’я» ;
*    Виставка родинних ремесел;
*    Родина Бобровських захищала честь школи на міському святі «Мама, тато, я – українська багатодітна сім’я».
    Велика допомога надана батьками випускників 11 класів при підготовці та проведенні свят «Першого дзвоника», «Останнього дзвоника» та випускного вечора.
    Щотижня у кожному класі класними керівниками проводилися виховні години за єдиною загально шкільною тематикою та бесіди з ПДТ. У кожному класі створений класний куточок, куточок державної символіки. Протягом року активно працювали волонтерські загони класів, метою роботи яких є шефська допомога учням початкової ланки в організації дозвілля, допомога ветеранам війни та праці, пропаганда здорового способу життя. Продовжує роботу пошуковий загін імені М.І.Моргуна.
    Кожний класний керівник з лідерами та активом класу організовують та проводять привітання іменинників, влаштовують конкурси та ігрові вправи.
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Червень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
Архів записів
Друзі сайту
Copyright MyCorp © 2020