П`ятниця
21.09.2018
08:44
Форма входу
Пошук
Система Orphus
Календар
«  Листопад 2014  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Архів записів
Педагогічна преса Міністерство внутрішніх справ України Національна дитяча гаряча лінія Національна гаряча лінія
Наше опитування
Оцените мой сайт
Всього відповідей: 123
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Корисні посилання:

Департамент науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації

Міністерство освіти і науки України

Харківський регіональний центр оцінювання якості освіти

Український центр оцінювання якості освіти

Управління освіти, молоді та спорту міста Лозова

Спеціальна Олімпіада України

Лозівська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів №7
Головна » 2014 » Листопад » 14 » І етап мовно - літературного конкурсу ім. Т.Г.Шевченка та ім. П. Яцика
11:45
І етап мовно - літературного конкурсу ім. Т.Г.Шевченка та ім. П. Яцика

У ЛЗОШ №7 серед учнів школи відбувся І шкільний етап мовно-літературного конкурсу ім. Т.Г. Шевченка та ім. П. Яцика за участю вчителів школи  Семко Г.М. та Малько Л.П. 

За рішенням оргкомітету і журі на ІІ (міський) етап Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. Петра Яцика серед учнів 3-4 класів у 2014/2015 навчальному році направляються такі учні - переможці І етапу: Громадська Жанна Вікторівна - 3-Б клас  (І місце), Калашникова Єва Денисівна - 4-А клас (І місце).

За рішенням оргкомітету і журі І етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської молоді ім. Тараса Шевченка серед учнів 5-11 класів у 2014/2015 навчальному році направляються такі учні-переможці І етапу:

 

Кількість учнів-учасників у розрізі паралелей класів

Кількість учнів, які посіли призові місця

Класи

Загальна кількість учасників

І

ІІ

ІІІ

5 класи

7

1

1

1

6 класи

6

1

1

1

7 класи

8

1

1

1

8 класи

5

2

1

1

9 класи

4

1

1

1

10 класи

5

1

2

1

11 класи

5

1

1

1

  1. Кращі результати показали наступні учні: 

1

Ткаченко Тетяна Геннадіївна

5-А

2

Смерчинська Діана Геннадіївна

6-А

3

Непран Анна Олексіївна

7-Б

4

Зінченко Альона Романівна

8-Б

5

Настаченко Анна Олександрівна

9-Б

6

Корнієнко Марина Дмитрівна

10

7

Чистякова Дар’я Володимирівна

11

 
Переглядів: 361 | Додав: Roksolana | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]